mob. 661 148 822 dojeżdżamy do klienta

Opinie

26-05-2014

Miła obsługa ,rzetelny fachowiec ( w innym punkcie zostałam odesłana z powodu braku części ) - pan ,informuje o rodzaju i kosztach naprawy oraz o terminie odbioru, otrzymałam gwarancję na 6 miesięcy.
Polecam

Mariolla

20-05-2014

Od kilku tygodni szukałem zegarmistrza który przyjąłby do naprawy mój zegarek firmy Growana i wreszcie udało mi się przypadkiem trafić na informację o Zakładzie Zegarmistrzowskim Jacka Billewicza. Bez żadnych problemów udało mi się skontaktować i uzyskać wszelkie informacje na temat naprawy, a sama naprawa została wykonana szybko i w przystępnej cenie. Polecam zakład Pana Billewicza, bo jest to prawdziwy specjalista w swoim fachu.

Marian Z.

06-05-2014

Moją pasją jest zbieranie zegarów ściennych z kukułką, w większości już niestety niedziałających. Ostatnio jednak udało mi się znaleźć zakład w którym w dobrej cenie podejmą się naprawy zegarów tego typu. Jeden z pierwszych egzemplarzy wrócił już do mnie (po naprawdę szybkiej naprawie )i sprawuje się świetnie. Myślę że wszystkim którzy szukają profesjonalnego zegarmistrza mogę polecić zakład Pana Jacka Billewicza.

Kolekcjoner WItek

22-04-2014

Zdecydowanie polecam! Pan Jacek Billewicz jest prawdziwym zegarmistrzem! Bardzo dobry kontakt, dojazd do klienta i naprawdę profesjonalnie wykonana naprawa w bardzo dobrej cenie. Jeśli ktoś poszukuje dobrego zakładu zegarmistrzowskiego to z czystym sumieniem mogę polecić Zegarmistza Billewicza. Na pewno nikt nie będzie zawiedziony.

Nie podam nicka :)

08-04-2014

polecam ten zakład zegarmistrzowski pan dorobił sam części , nikt wcześniej nie chciał mi naprawić tego zegarka, gorąco polecam ceny również konkurencyjne , a wybór pasków ma największy we Wrocłwiu

Andrzej81

26-03-2014

W Zakładzie Zegarmistrzowskim Jacka Billewicza, bez problemu można naprawić chyba każdy zegarek.Od szwajcarskich marek takich jak Omega czy Certina aż po stylizowane na znane marki zegarki z Azji czy zegary z gongiem lub kukułką. Pan Jacek wymienia szkła w zegarkach, baterie i paski.Naprawdę jest z nim świetny kontakt a zakład oferuje wszystkie swoje usługi w bardzo przystępnych cenach.

Mariusz P.

10-03-2014

Świetny fachowiec! Zawsze potrafi dobrze doradzić. Drobniejsze usługi wykonuje na miejscu

Szybki Nicki

Dodaj swoją opinię

 

* adres e-mail nie będzie publikowany